Tududum <3

14. února 2013 v 21:02 |  Deníček
Čauky ahojky! :-) Takžee, určitě jste si některé všimly, že jsem docvičila 30 day shred. Jupí, změny jsou vidět, takže paráda, už mám i nějaké ty buchtičky! :-) Včera jsem si chtěla dát po těch 30 dnech volno, ale nakonec jsme šly ve škole do posilovny a protože si učitelka všimla mých nových svalů (:-D), rozhodla se, že mě trošku potrápí a ztíží mi obtížnost a ukáže cviky, které normálně neděláme. Samozřejmě mi to nestačilo a ještě jsem machrovala s klikama a přitahováním rukama (víte co myslím, že? :-D), sedama lehama a na různých strojích a tak. :-D Ehm. Asi jsem to přehnala, i když to samotné cvičení nebylo určitě déle než 20 min, dneska mě všechno bolí :-D. Horší jak Jillian, vážně :-DD. Tak jsem si dala to volno dneska. Jen jsem se protáhla s Jill (něco na 5 min, na rozjezd metabolismu) a pak si tu udělala pár kliků (snažila jsem se i klik a tlesknout, ale na tom musím ještě zamakat, málem jsem si rozbila hu*u :-DDD), pak si trsla před zrcadlem (to neberu jako posilování, prostě je to něco, co musím!! :-DD), projela si loňskou sestavu a párkrát si poskočila a zvedla bráchovu 10 kg činku, ale oběma rukama :-DD. Už je tam ale cítit zlepšení, než před Jill.. :-) Tohle všechno bylo za chvilku, takže dneska vlastně odpočinek a zítra bych chtěla zkusit Kickbox FastFix :-) Tak snad už mě nebude bolet celý člověk, protože se na to fakt těším :-)) :-DDD Mějte se <33

A slečinky moje zlaté, vy které se s tím pořád trápíte.. vraťte se k mým dřívějším článkům.. není to tak dávno, co jsem psala, že bych radši chcípla, než sníst třeba knedlík. Ale víte co? Taky se dočtete, že jsem to nevzdala :-). A snažila se, zvládla to, i když jsem při tom trpěla. Myslíte si, že se s nažíte, ale musíte víc! Taky mě napadlo, dávat k článku občas radu dne :-D. Třeba co mě pomáhalo a tak :-) Ano, chtěla jsem odtud už zmizet, ale když vám to pomůže, že občas napíšu.. :-)

Jo a o víkendu jdu pařit. Nebojte, neopiju se do bezvědomí, ale už si trochu dám. :-D I to je normální, občas si dát trošku kalorického alkoholu :-D!! Prostě ŽÍT!

Rada dne: Když vás to bude nutit počítat kalorie (a že já se toho zbavovala dlouho), začněte si zpívat, klidně nahlas, klidně skákal pes, nebo v duchu, ale zpívejte, hýbejte se, něco dělejte! :-))

Tumblr_mi874ivmzj1rjf0eho1_500_large
 


Komentáře

1 lsza lsza | E-mail | Web | 15. února 2013 v 11:10 | Reagovat

Díky za radu a hlavně si užij pařbičku:)

2 Lilly de Paris Lilly de Paris | Web | 18. února 2013 v 8:36 | Reagovat

Jsi šikovná!:-) A snad sis pořádně užila víkend:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama