Závislost v mléce

25. listopadu 2012 v 16:49 |  Deníček
No jéžiši! :-D Moje potřeba mléka za den je opravdu obrovská :-D. Průměrně denně vypiji tak 2 l polotučného mléka (můžete hádat, co teď dělám) a když dojde, jde si s klidem pro to Selské, které má min. 4 % tuku! :-D Nechápu jak jsem se bez něj mohla obejít, ale zase na druhou stranu je to mnohem lepší, než nějaké sladké limonády. Mnohem zdravější, hlavně je to dobré na kosti a na růst (juchů, vytáhla jsem se o celé 2 milimetry! :-D). A taky na to moje přibíráníčko. Mám pocit, že z mléka mi to půjde krásně do svalíčků, nevím proč. :-) Ale ať je to, jak je to, chutná mi.

Nemůžu uvěřit, že jsem si dřív nechtěla ani cucnout minerálky, abych náhodou nepřibrala, raději jsem na tréninku umírala žízní a když jsem si namočila rty, popadly mě takové výčitky, že to ani nejde popsat. Kdoví, jestli bych s 37 kg ještě vůbec žila. Šílené nad tím takhle přemýšlet! :-)

Jinak po včerejšku mě trošku bolí za krkem a tak. Zvedám 10 kg činku, ale oběma rukama, to se nebojte! :-D Tak mám dneska volno a zítra asi taky, brácha nemá trénink a před ním se mi vážně cvičit nechce, takže asi až zase úterý. Začínám se mít vážně ráda, už nikdy žádné hubnutí! Maximálně tvarování. :-D

Kamarád ze školy říkal, že doufá, že mě to přibírání nepřejde, ale že si ani nevšiml že bych nějak přibrala (:-D). Četl ty otázky od anonyma/ů na ask.fm. Ptali se mě tam i na něco s anorexií, jestli jsem tím trpěla.. a tak se mě zeptal i on. Ale neměl potřebu anonymě. Řekla jsem mu, že nemá cenu řešit minulost. :-) A on mi na to řekl, že jsem měla nožičky vážně jako tyčky, jen kosti. Ale přesto vím, že jsem se mu vždycky líbila. Ať už jsem měla 50 kg nebo pod 40 kg. Kluci se za mnou ale teď otáčejí více. Dřív jsem si myslela, že mě budou brát, když budu hubená. Ale oni mě berou teď, když přibírám. :-)
Tumblr_m8s7p7gwbq1qeh8rvo1_500_large
 


Komentáře

1 ichbincarlo ichbincarlo | Web | 25. listopadu 2012 v 17:00 | Reagovat

Já jsem schopná vypít litr mléka na posezení:-DD Ale pak mě tak ukrutně bolí břicho že fuj:-DD

2 My fight My fight | Web | 25. listopadu 2012 v 17:04 | Reagovat

Tohle ti celkem závidím, protože mléko je na přibírání hodně dobré, zdravoučké atd., ale já nesnesu tu chuť, takže jsem na sójovém a rýžovém mléce a koupila jsem si nějaké přírodní "shaky" na ochucení, tak to musím v nejbližší době zkusit, jestli se ta chuť poté ztratí:)
Jsem ráda že se ti daří, jseš silná <3

3 Meimei Meimei | 25. listopadu 2012 v 20:19 | Reagovat

Taky popíjím mlíčko, ale zatím teda nemám takovou závislost jako ty. Mně stačí jen litr denně :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama