A to si len tak z dňa na deň prestala s prejedaním a hladovkami a začala pravidelne jesť? Len tak? Nelákalo ťa znova sa prejesť? Ak áno, ako si to prekonala?

19. září 2012 v 15:27 |  Odpovědi
Cher: A to si len tak z dňa na deň prestala s prejedaním a hladovkami a začala pravidelne jesť? Len tak? Nelákalo ťa znova sa prejesť? Ak áno, ako si to prekonala... a tak. :)

Milá Cher :), bylo to trošku složitější. S hladovkami jsem přestala ze dne na den, protože jsem díky jendomu ošklivému komentáří (že nemám na to zhubnout) pochopila to, že se stejně pak vždy jen přejím. tak jsem začala jíst maličké porce pravidelně. Opravdu mini porcičky. V období, kdy jsem se rozhodla už konečně zhubnout, mi doma přišli na projímadlo. Slíbila jsem, že už si nikdy nevezmu žádnou pilulku a to jsem dodržela. myslela jsem, že kvůli projímaldu nebudu přibírat, ale byla to jen útěcha. I tak jsem ale věděla, že bez něj se už nebudu moct jak utěšovat, takže můj poslední záchvat byl přesně na loňský Silvestr (od té doby jsem neměla ZP, třeba jsem si někdy dala víc, ale né tolik, že by se tomu dalo říkat záchvat a hlavně jsem měla ten pohyb). S malými porcemi se hubne nejlépe. Pomalu jsme zhubla na 49 kg a to už byl podle rodičů problém. Řekli, že můžu mít pod 50 kg (to jsem vždycky chtěla, mít tam tu čtyřku), ale 48 už ne. Nějak mě ale přestali vážit a já jim mizela před očima. Pak mě znovu postavili na váhu s cca 45 kg. Slíbila jsem, že už ani gram. Oni mě ale viděli jíst, já jedla, ale měla jsem hrozně pohybu (několik hodin denně) a k tomu jsem jedla pravidelně a hlavně extrémně zdravě. Váha šla dolů a když jsem se o prázdninách svlékla u moře, měla jsem 38,5 kg a to se za mnou prý lidé otáčeli a ukazovali si na mě.. Takže zkráceně - skončit se ZP mi pomomhl slib, že už si nikdy nevezmu projímadlo a s pravidelním jídlem jeden drsný komentář, že nikdy nedokážu zhubnout a akorát ze mě bude tlustá bečka.

Tumblr_malmdcsuoa1rc6w3ro1_400_large
 


Komentáře

1 Annie Annie | Web | 19. září 2012 v 15:52 | Reagovat

tož to musíš žrát jako já!:D
161 cm výška,váhu nevím,na vážení jdu v úterý...myslím že jsem ale dost přibrala:)
jinak já brala hormony Divine a při tom jsem to dostala...jakoby po léčbě těmito hormony...zkus se zeptat gynekoložky,třeba ti to též pomůže

2 Dominic Dominic | Web | 19. září 2012 v 19:49 | Reagovat

Bože, to je rhozné :/ doufám, že se ti povede lépe. Vím, že boj s PPP není vůbec jednoduché. Budu ti moc držet palce a máš ode mě 100% podporu !!!

3 Annie Annie | Web | 19. září 2012 v 21:38 | Reagovat

jojo,to mi též říkali,ale tak když mi gynekoložka doporučila ty hormony,tak jsem radši nic nenamítALA:d je fakt,že je fajn zase menstruovat:D:)hlavně odpadl poslední "náznak" že semnou něco není v pohodě a že jsem si prošla anorexií...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama