Nevzdám se, protože snů se člověk vzdávat nemá

19. června 2012 v 20:25 |  Deníček
Snažím se. Snažím se zadržet slzy při každé větě, která říká, že mám přibrat. Že mám jíst a budu jíst. O tom, jak bude "skvělá" ta pizzerie a zmrzliny. Snažím se nekřičet a udržet se když vidím, jak mi mamka do jídla dává omastek. Dnes jsem měla například nanuka Míšu. Při večeři jsem už nemohla sníst celou kaiserku, padlo to na mě, ta hrůza z jídla. Půlku jsem schovala... Mé pravé já toho pak litovalo, chci přeci bojovat. Tak jsem si vzala ještě půlku čokoládového plátku. Celý včerejšek i dnešek jsem myslela na jednu rozlučkovou oslavu. Bude tam dort, bombony... budu si muset vzít. Napadlo mě, že si vymyslím, že mě bolí břicho. Ne, o prázdninách taky budu muset jíst zmrzliny, budu pod dohledem rodičů. Nevzdám to, vezmu si, neprohraju tenhle boj.

Přemýšlela jsem i nad tím, co kdybych nějak onemocněla? Nyní mám 40 kg, ale co kdybych zhubla kvůli například chřipce? Nemám rezervu a nevím, co vydržím, každý to má jinak. Co když to jednou už mé tělo prostě...nezvládne? Konečné rozhodnutí bylo, že si dort zítra vezmu. Měla bych přibrat. Pak přišel opět obrovský strach. "Mami, řeknu ti až zítra, jestli mi budeš dělat večeři, víš ono tam toho jídla bude hodně. I různá kuřata a tak." Jsem sobec a nenávidím se za to. Důvod proč se z toho chci dostat je i rodina. To lhaní mě ničí. A strach také. Když jsem dnes jela metrem, uviděla jsem svůj odraz. Najednou mi došlo, že nejsem sama. Byla ve mě, jako bych to viděla. Ale nevzdám se, protože snů se člověk vzdávat nemá. Můj sen je být zdravá a šťastná. Prázdniny mi snad pomohou.

 


Komentáře

1 biela biela | 19. června 2012 v 21:37 | Reagovat

zlato, ale ty predsa vôbec nemusíš mať strach, že budeš tučná, to ti nehrozí. je to len v tvojej hlave.musíš sa začať zmierovať s tým, že keď priberieš nejaké tie tri-štyri kilá, budeš ešte krajšia než teraz, neboj :)) ty to zvládneš, už len to, že si uvedomuješ že je ana zlá je začiatok, tak len pokračuj. bude to dobré zlato, podporujeme ťa :* píš sem čo máš na srdci, uľaví sa ti

2 Saphire (dirty liar) Saphire (dirty liar) | Web | 21. června 2012 v 15:38 | Reagovat

my tady budeme vždycky, vyslechneme tě, budeme se tě snažit povzbudit, ale to nejhlavnější je na tobě.. přesně jak píšeš, že máš strach, že už to jednou nevydržíš, že budeš nemocná a ještě víc zhubneš.. co když se to stane? nemůžeš na to "čekat", potom bude pozdě.. jsi hrozně krásná holka, když něco přibereš, rozhodně ti to na kráse neubere, právě naopak..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama